BellisaMade | faq

najčastejšie otázky

1. Akú mám zvoliť veľkosť náramku?

Náramky sú na gumičku - univerzálnej veľkosti, pánske aj dámske. Najlepšie však je, ak si obvod svojej ruky premeriate krajčírským metrom či šnúrkou a podľa toho si zvolíte veľkosť svojho náramku.

3. Ako sa starať o šperky Bellisamade?

Starostlivosť o šperky nájdete na našej webovej stránke - Starostlivosť o šperky

5. Je možné pri poškodení vymeniť gumičku na náramku?

Áno je to možné, bezplatne vymieňame gumičku či korálky v prípade roztiahnutia alebo poškodenia nezavineného našim zákazníkom. V prípade, že mechanického poškodenia zákazníkom sa platí poplatok 1 euro.

7. Čo ak sa mi už nepáči náramok a chcem vymeniť môj kameň za iný kameň?

Je možná výmena kameňov na Vašom náramku aj po dlhšej dobe, my kamene odoberieme naspäť znovu vyčistíme a dobijeme energiou a môžete si ich naspäť vziať či vymeniť za iné, avšak za poplatok 3 eurá.

2. Akú mám zvoliť kombináciu liečivých kameňov?

Na výber máte na našom webe - Znamenia zverokruhu kamene, kde si môžete zvoliť kameň podľa Vášho znamenia alebo podľa účinku kameňa - Účinky kameňov ktorý Vám sedí podľa Vás najlepšie.

4. Posielate aj do zahraničia šperky Bellisamade?

Áno náramky posielame aj do zahraničia, poštovné si platí zákazník. Náramky od nás odchádzajú darčekovo zabalené a vždy prvou triedou. Je tu aj možnosť poslať naše šperky ako "prekvapenie" a darček.

6. Kde si môžem náramok Bellisamade vyzdvihnúť?

Náramky si môžete vyzdvihnúť v našej predajni v Bánovciach nad Bebravou na adrese SNP 1599/1 na pobočke numerologia.sk, v Galantérii zboku TESCA, kde nájdete naše šperky aj na predaj a na pobočke ERGOLINE SOLÁRIUM na ulici Jesenského (Hotel Arkádia) taktiež v Bánovciach nad Bebravou. Inak posielame náramky po dohode poštou. Náramky vždy odchádzajú prvou triedou.