BellisaMade | Blog

BLOG

Vaše foto

Publikované 05. 01. 2020

Tie najkrajšie a najúprimnejšie fotky s našou tvorbou Bellisamade mi pošlete vždy práve Vy, milujem Vašu kreativitu a úprimnú radosť ? tentokrát foto speváčky ROUMY jej miláčikom ♥️ My pre Vás chystáme v tomto roku niečo aj pre Vašich domácich miláčikov, už čoskoro uzrú svetlo svetla naše jedinenčné obojky s liečivými kameňmi.

Abhu Dhabi

Publikované 04. 01. 2020

Náramok Bellisamade v Abhu Dhabi ☀️ pri rozhovore s automobilovým pretekárom Miroslavom Konôpkom ♥️ ARC Bratislava, ĎAKUJEME, cestovanie s Vami je pre nás zážitok, akokeby sme tam boli s Vami. Je úžasné ocitnúť sa v ktorejkoľvek krajine a pre tentokrát jedna z našich najobľúbenejších destinácii...

2020

Publikované 01. 01. 2020

To, že sa rozhodnete práve pre kúpu niečoho, čo je poctivo vyrobené a slovenské ?? má omnoho väčšiu hĺbku, ako si dokážete predstaviť. Je to niečo, čo vytvorili naše ruky, niečo čo bol ešte pred pár rokmi sen a niečo, čo dáva odkaz, že všetko o čom snívate, je možné. Pri šperkoch, ktoré kupujete od Bellisamade viete, za čo platíte, kto to vyrába a koho ste podporili, aby ste dostali produkt vyrobený s láskou♥️ Sme šťastní, že ľudia otvárajú oči a chápu, že keď niečo kupujú, ide aj o pozadie výroby produktu. Ďakujeme, že podporujete nás, samých seba a našu krajinu. Vykročme teda do nového roku ...

Vášeň

Publikované 29. 12. 2019

Vášeň, jedna z najsilnejších emócií, ktoré prežívame v našich životoch. Vášeň nám dodáva silu, chuť do života, udržiava v nás život, oheň a lásku jednou z prísad, ktorú pridávame do výroby našich náramkov Bellisamade ? je aj láska zmiešaná s vášňou, pretože milujeme robiť to, čo nás baví od nás pre Vás, navždy s láskou.

KARMA

Publikované 26. 12. 2019

V živote zožneme to, čo sme si zasiali. Lebo to je princíp života práve preto dnes v druhý sviatok vianočný, môžeme v pokoji v teple domova užívať Vašu radosť a pozitívne správy, ktoré posielate ? vďakabohu za KARMU ?? čo sme Vám dali, to od Vás dostávame. Spomeňte si nato vždy, keď Vás prepadne hnev, žiarlivosť, sebeckosť, závisť či iná negatívna emócia...ČO DÁŠ TO DOSTANEŠ, krásny druhý sviatok vianočný prajeme všetkým!

Štastné a Veselé Vianoce 2019

Publikované 24. 12. 2019

...praje tím Bellisamade všetkým dobrým ľudom, všetkým našim zákazníkom a všetkým, ktorí robia veci s láskou rovnako ako my. Lebo to je jediné na čom skutočne záleží a to čo by sme si mali nájsť pod vianočným stromčekom - jeden druhého.

Rodina Bellisamade

Publikované 22. 12. 2019

Život nám dá prirodzene rodinu, potom nám dá život možnosť, aby sme si spomedzi všetkých ľudí a známych okolo nás, vybrali tých, ktorých chceme, aby sa stali súčasťou našej rodiny. Zoznámte sa toto je Stelka a Stelka je môj TALIZMAN. Predstavujem Vám svoju skvelú kolegyňu, ktorá je taktiež súčasťou veľkej rodiny Bellisamade a aj vďaka Stelke som všetky Vaše vianočné objednávky stihla odoslať načas, aby Vás tešili pod vianočným ? Stelka, vie a cíti, že k nám patrí, ja cítim a viem tiež a teraz už viete aj Vy a pridajte sa tiež.

Travel & Bellisamade

Publikované 18. 12. 2019

Dovolenková foto zákazníka Martina priamo zo slnečného Španielka ? náramkom Bellisamade, niekedy z Vašich fotiek skutočne odpadávame... A čo Vy? Kam s vami poputuje naša Bellisa? My radi cestujeme po svete spoločne s Vami a teší nás, že Vás sprevádzajú naše liečivé kamene a pozitívna energia, ktorú do nej vkladáme.

Bellisamade & TV JOJ

Publikované 15. 12. 2019

S Vladkom sme prednedávnom zažili prvé spoločné natáčanie ? spoločne sme hľadali nové bývanie v Trenčíne a nakoľko vyrábame šperky nielen pre ženy, ale aj pre mužov, tak aj Vladko už má svoj prvý náramok Bellisamade, ktorý som mu na želanie vyrobila Spoločne nás v televízii JOJ uvidíte 15.12 2019 o 17:50 ⏰

Spustenie webu

Publikované 07. 12. 2019

...prvé ohlasy na stránku sú na svete a čo nás najviac teší je, že POZITÍVNE, dokonca keď sme spustili web aj napriek tomu, že o hodine polnočnej už o pol jednej ráno nám pristála do správy hneď prvá objednávka ♥️a za nimi sa hneď od rána akoby vrece roztrhlo STE SKVELÍ ! Ďakujeme stojí za mnou skvelí tím ľudí, bez ktorých by to nebolo ono a som šťastná, že ste s nami spokojní a ja robím všetko preto, aby ste boli ešte viac. Tieto dva náramky sú identické a výnimočné pre mňa tým že jeden nosím ja, druhý Adela ? a Vy si aký navrhnete ten SVOJ?️

Poslali ste nám