BellisaMade | Blog

BLOG

Kameň mesiaca SEPTEMBER

Publikované 08. 09. 2020

KAMEŇ MESIACA SEPTEMBER je Malachit. Ten nás učí vyrovnať sa s negatívnymi stránkami našej osobnosti a zároveň ich využiť pre svoj osobnostný rozvoj ?? Podporuje lásku a porozumenie k sebe samému a tiež k našej rodine. Je to správny kameň pre tých, ktorí sa snažia prekonať svoje slabosti a podporuje súčinnosť oboch mozgových hemisfér a tiež vyváženejší vzťah medzi citmi a rozumom. Pomáha nám čerpať energiu a krásu z prírody

Nabíjanie kameňov

Publikované 03. 09. 2020

Milé naše zákazníčky / zákazníci ? DNES V NOCI NEZABUDNITE nabiť svoje náramky s liečivými kameňmi, ktoré ste si u nás navrhli ! Všetky kamene okrem HEMATITU prepláchnite pod studenou vodou, nechajte voľne vysušiť zvnútra na parapete na slniečku a NAJLEPŠIE DVE NOCI PO SEBE nechať účinkovať SPLN, ktorý nás aktuálne teší na oblohe ? Vaše kamene budú lepšie reagovať, účinkovať a budú kompatibilnejšie s Vami a Vašou osobnosťou. Tešíme sa Vášmu záujmu a sme tu NONSTOP pre Vás ♥️ Prajeme krásny zvyšok týždňa všetkým

AROMA

Publikované 30. 08. 2020

Na fotke máte možnosť vidieť ródiovaný šperk otvorený a v ňom vložený lávový kameň. Tento kameň pokvapkáte esenciálnym olejom alebo terapeutickou zmesou z esenciálnych olejov - Vami zvolenými ( proti nádche, stresu, únave...) a už iba nosíte krásny šperk, ktorého vôňa je Vám určená. My sa veľmi tešíme tejto spolupráci, pretože myslíme aj na Vás alergikov, ktorí nemôžete používať parfumy.Vhodné aj pre všetky typy pokožky.

Trenčín MAX

Publikované 19. 08. 2020

Pomaličky sa rozrastáme po Slovensku a my sme vďační za každú Vašu spätnú väzbu. Tentokrát sa nachádzame v Trenčíne pri nákupnom centre pri MAXE a Vám sa naše šperky veľmi páčia. Je inšpirujúce, koľko veľa z Vás oceňuje poctivú prácu HANDMADE SLOVENSKÝCH šperkov a preto sa pokračujeme ďalej a pušťame novú uzdu kreativite. SLEDUJTE NÁS AJ NA INSTAGRAME @bellisamade a zapojte sa spoločne s nami aj do množstva súťaží.

Ďakujeme za návštevu!

Publikované 03. 08. 2020

Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli podporiť na Uhrovský hrad na podujatie HRADNÝ RÍNOK 2020 ? Spoločne sme sa zabavili, kultúrne vyžili a čo je najdôležitejšie boli sme k Vám o kúsok bližšie, aby sme si mohli spoločne vyrobiť náramky z liečivých kameňov podľa Vašich predstáv. Vyrobili ste si skutočne nádherné kúsky a my sa tomu veľmi tešíme. Boli ste super a tešíme sa na Vás o rok na ďalšej, dúfajme vydarenej akcii a kto ste nás nestihli, nezúfajte, tento rok sa ešte určite vidíme ?

Leto 2020 nekončí !

Publikované 29. 07. 2020

LETO ani ZĎALEKA NEKONČÍ ☀️ V predaji ešte stále letná kolekcia šperkov Bellisamade, možete si navrhnúť svoj vlastný letný šperk a užívať si jeho liečivé účinky ? a už v mesiaci AUGUST sa taktiež môžete tešiť na štvoritú́ nálož ? liečivých kameňov v podobe štvoritých náramkov nabitých nádhernými ozdobami. Sledujte náš WEB a nenechajte si ujsť žiadne novinky, ktoré sme si pre Vás prichystali. Zatiaľ prajeme nádherné leto plné zážitkov s našimi šperkami a tešíme sa na fotografie z dovoleniek.

Vidíme sa na Uhrovskom hrade

Publikované 24. 07. 2020

Veľmi sa tešíme letu a všetkým podujatiam, na ktorých môžeme byť bližšie k Vám. Toto leto sa spoločne vidíme aj na UHROVSKOM HRADE, kde si vyberiete svoje obľúbené liečivé kamene a náramok, ktorý si vyrobíte, zároveň odniesť ihneď DOMOV. Čaká Vás aj výborná hudba, skvelé občerstvenie, nezabudnuteľné divadlo a zážitky. Zoberte všetkých svojich najbližších a vyberte sa do historických výšin. My Vás budeme srdečne očakávať. Tešíme sa na Vás!

Oslavujeme 1. rok

Publikované 11. 07. 2020

Leto je už v plnom prúde a toto ročné obdobie patrí k mojim najobľúbenejším, lebo v mesiaci JÚL oslavujem narodeniny nielen ja, ale v tomto mesiaci sa narodila aj značka BELLISAMADE ? preto DO KONCA JÚLA PLATÍ ZĽAVA 20% na všetky náramky a kľúčenky z liečivých kameňov ako darček od nás pre Vás. Vážime si každú jednu objednávku, ktorá k nám dorazí a skutočne je vidno Vašu podporu, ktorá sa na objednávkach odzrkadľuje my Vám to vrátime 100násobne viac a keď bude po všetkom pustíme sa do našich dalších plánov nie na 100% ale na 200% nech máte tie najkrajšie šperky z liečivých kameňov na celom sve...

Ďakujeme Trenčínu!

Publikované 06. 07. 2020

ĎAKUJEME všetkým Vám, ktorí nás prišli pozdraviť, podporiť a vyrobiť si svoj náramok na Trenčiansky hrad, kde sme sa mohli s Vami vidieť už tento víkend a užiť si spoločne s Vami nádherné chvíle a milé rozhovory. Nech sa náramky dobre nosia a prinášajú kopec pozitívnej energie, pretože to je účel našich všetkých náramkov ♥ Ak ste nás nestihli nevadí, už čoskoro dáme aktuálne info, kde nás môžete opäť nájsť a kde sa spoločne môžeme znova vidieť ? majte krásny zvyšok týždňa

Bellisamade na Trenčianskom hrade

Publikované 29. 06. 2020

Na Trenčianskom hrade nás prvý júlový víkend čaká nielen divadlo, rozprávkové postavičky či hľadanie pokladu taktiež si budete môcť spoločne s našou značkou Bellisamade vyrobiť svoj vlastný náramok z liečivých kameňov pre seba či pre Vaše deti. NEZABUDNITE 4-5. júla 2020 na Trenčianskom hrade Vás bude čakať Bellisamade a kopec skvelej zábavy. Tešíme sa na Vás, prídite si užiť nádherný víkend do Trenčína.

Poslali ste nám