BellisaMade | Blog

BLOG

Krásny týždeň !

Publikované 25. 10. 2020

Robme veci z lásky, nie kvôli nej... Majte nádherný týždeň priatelia. Pozdravujem z domova, kde opäť tvorím. Teším sa na Vaše reakcie na ďalšiu tvorbu, ktorú uverejním uz čoskoro. Aktuálne sú v ponuke HOTOVÉ náramky z liečivých kameňov v 5% zľave ‼️ V prípade, že si nevyberiete z našej ponuky na FB STRÁNKE alebo webe www.bellisamade.sk kontaktujte nás do 💌 a navrhnite si sami vlastnú kombináciu liečivých kameňov podľa farieb a znamenia zverokruhu.️

OKTÓBROVÁ SÚŤAŽ

Publikované 16. 10. 2020

OKTÓBER je už v plnom prúde a konečne prišiel čas kedy opäť spoločne s Vami súťažíme ♥️

Tentokrát sme sa rozhodli pre spoluprácu s lahodnými nápojmi SLOVENSKEJ ZNAČKY Martin's Cider ? jednak preto, lebo sa chceme spájať a podporiť všetko čo je vyrobené na Slovenku ako aj naše šperky a taktiež preto, že v týchto časoch máme obmedzený #partytime čo však neznamená, že si nemôžme navodiť párty atmosféru aj v pohodlí domova s týmito skvelými nápojmi vyrábané HANDMADE na Slovensku.

A aby toho nebolo málo ku svojim 3 nápojom značky Martin’s Cider dostanete aj šperk z našej dielne Bellisamade ? Zapojt...

Kameň mesiaca OKTÓBER

Publikované 01. 10. 2020

KAMEŇ MESIACA OKTÓBER Tigrie oko je kameň, ktorý napomáha nazrieť do vlastného vnútra. Ľahšie pomocou neho pochopíme nielen svoje vnútro, ale i duchovno okolo nás. Dodáva hanblivým odvahu a sebavedomie, pomáha riešiť problémy spojené s neschopnosťou uznať vlastnú cenu, s prehnanou sebakritikou a pomáha rozoznať vlastné nadanie, ale súčasne mierne intuitívne upozorňuje na chyby, ktoré je nutné prekonať. Uzemňuje, posilňuje schopnosť sústrediť sa. Tigrie oko chráni aj pred urieknutím, zlými silami a kliatbami. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a pomáha v časoch smútku a depresie.

Zákazníčka Valika

Publikované 20. 09. 2020

Dorazila nám do správy prekrásna fotka od našej vernej zákazníčky Valiky, ktorá miluje šperky rovnako ako všetky ženy a naše zákazníčky. Ak aj Vy túžite po šperku na mieru a podľa vlastných predstáv, sme tu pre Vás - VY NAVRHNETE - MY VYROBÍME. A nezabúdajte, že sa blížia Vianoce 🎁 Poteš aj ty svojich blízkych a obdaruj ich nádherným originálnym šperkom.

Kameň mesiaca SEPTEMBER

Publikované 08. 09. 2020

KAMEŇ MESIACA SEPTEMBER je Malachit. Ten nás učí vyrovnať sa s negatívnymi stránkami našej osobnosti a zároveň ich využiť pre svoj osobnostný rozvoj ?? Podporuje lásku a porozumenie k sebe samému a tiež k našej rodine. Je to správny kameň pre tých, ktorí sa snažia prekonať svoje slabosti a podporuje súčinnosť oboch mozgových hemisfér a tiež vyváženejší vzťah medzi citmi a rozumom. Pomáha nám čerpať energiu a krásu z prírody

Nabíjanie kameňov

Publikované 03. 09. 2020

Milé naše zákazníčky / zákazníci ? DNES V NOCI NEZABUDNITE nabiť svoje náramky s liečivými kameňmi, ktoré ste si u nás navrhli ! Všetky kamene okrem HEMATITU prepláchnite pod studenou vodou, nechajte voľne vysušiť zvnútra na parapete na slniečku a NAJLEPŠIE DVE NOCI PO SEBE nechať účinkovať SPLN, ktorý nás aktuálne teší na oblohe ? Vaše kamene budú lepšie reagovať, účinkovať a budú kompatibilnejšie s Vami a Vašou osobnosťou. Tešíme sa Vášmu záujmu a sme tu NONSTOP pre Vás ♥️ Prajeme krásny zvyšok týždňa všetkým

AROMA

Publikované 30. 08. 2020

Na fotke máte možnosť vidieť ródiovaný šperk otvorený a v ňom vložený lávový kameň. Tento kameň pokvapkáte esenciálnym olejom alebo terapeutickou zmesou z esenciálnych olejov - Vami zvolenými ( proti nádche, stresu, únave...) a už iba nosíte krásny šperk, ktorého vôňa je Vám určená. My sa veľmi tešíme tejto spolupráci, pretože myslíme aj na Vás alergikov, ktorí nemôžete používať parfumy.Vhodné aj pre všetky typy pokožky.

Trenčín MAX

Publikované 19. 08. 2020

Pomaličky sa rozrastáme po Slovensku a my sme vďační za každú Vašu spätnú väzbu. Tentokrát sa nachádzame v Trenčíne pri nákupnom centre pri MAXE a Vám sa naše šperky veľmi páčia. Je inšpirujúce, koľko veľa z Vás oceňuje poctivú prácu HANDMADE SLOVENSKÝCH šperkov a preto sa pokračujeme ďalej a pušťame novú uzdu kreativite. SLEDUJTE NÁS AJ NA INSTAGRAME @bellisamade a zapojte sa spoločne s nami aj do množstva súťaží.

Ďakujeme za návštevu!

Publikované 03. 08. 2020

Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli podporiť na Uhrovský hrad na podujatie HRADNÝ RÍNOK 2020 ? Spoločne sme sa zabavili, kultúrne vyžili a čo je najdôležitejšie boli sme k Vám o kúsok bližšie, aby sme si mohli spoločne vyrobiť náramky z liečivých kameňov podľa Vašich predstáv. Vyrobili ste si skutočne nádherné kúsky a my sa tomu veľmi tešíme. Boli ste super a tešíme sa na Vás o rok na ďalšej, dúfajme vydarenej akcii a kto ste nás nestihli, nezúfajte, tento rok sa ešte určite vidíme ?

Leto 2020 nekončí !

Publikované 29. 07. 2020

LETO ani ZĎALEKA NEKONČÍ ☀️ V predaji ešte stále letná kolekcia šperkov Bellisamade, možete si navrhnúť svoj vlastný letný šperk a užívať si jeho liečivé účinky ? a už v mesiaci AUGUST sa taktiež môžete tešiť na štvoritú́ nálož ? liečivých kameňov v podobe štvoritých náramkov nabitých nádhernými ozdobami. Sledujte náš WEB a nenechajte si ujsť žiadne novinky, ktoré sme si pre Vás prichystali. Zatiaľ prajeme nádherné leto plné zážitkov s našimi šperkami a tešíme sa na fotografie z dovoleniek.

Poslali ste nám