BellisaMade | Blog

BLOG

Otvárame pobočku EKOSTYLE

Publikované 20. 01. 2022

Už sa nám to pomaly kráti a my už sa Vás nevieme dočkať v našom NOVOM luxusnom ZNAČKOVOM sekáčiku, kde budú samozrejme aj naše HANDMADE ŠPERKY Bellisamade. Už od FEBRUÁRA sme tu pre Vás v novootvorenej predajni EKOSTYLE v Bánovciach nad Bebravou, avšak ak to k nám máte ďaleko alebo sa Vám nechce čakať do februára, výber nášho skvelého oblečenia je dostupný aj na našom webe www.ekostyle.sk V predajni budete mať k dispozícii oblečenie spolu s HANDMADE ŠPERKAMI Bellisamade, plyšovými hračkami, dekoráciami, teniskami, kabelkami a bižutériou. TEŠÍME SA NA VÁS ! V priebehu tohto týždňa vyhlásime aj ...

GUASHA

Publikované 16. 01. 2022

NOVINKA MESIACA JANUÁR - GUASHA Masážny valček GUASHA je vyrobený z kameňa NEFRIT, zafarbený do zelena je určený na každodennú rannú a večernú masáž tváre a lepšie vstrebanie krému do Vašej pleti. Valčekom si pomáhate prekrviť pokožku, lepšie ju hydratovať a zabrániť vzniku vráskam. Nefrit nás vedie nás k harmónií, vyrovnanosti a mieru a pomáha nám v ťažkých chvíľach. Ak si ho dáme po čistení pleti pod vankúš prináša pekné sny a dobrý spánok a pomáha pri bolesti hlavy. Je to čistá DOKONALOSŤ.

NOVÉ KAMENE

Publikované 08. 01. 2022

NOVÉ KAMENE NA WEBE ! Naskladnili sme pre Vás v novom roku ďalšie NOVINKY a tými aktuálne sú: MODRÁ LÁVA - Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. JADEIT RUŽOVÝ - dodáva nám múdrosť a hlbokú radosť srdca, prameniacu z vnútornej pohody a kľudu. AKVAMARÍN NUGETY - prináša nádej do nášho života, očisťuje naše srdce, myseľ a pomáha v ťažkých obdobiach nášho života. SOKOLIE OKO - chráni aj pred urieknutím, zlými silami a kliatbami. Komplet účinky kameňov sú dostupné na našom webe - ÚČINKY KAMEŇOV.

Novinky v roku 2022

Publikované 30. 12. 2021

Od nového roka na našom webe v ponuke tieto jednoduché, minimalistické náramky. Na Slovensku a ručne vyrobené minimalistické náramky z lesklej šnúrky s posúvaním veľkosti doplnené o prívesky. Náramky si viete na objednávku nakombinovať podľa svojich vlastných predstáv, veľkosti, liečivých kameňov, zaradenia zverokruhu či dostupnosti farieb a príveskov. Sme tu pre Vás - VY NAVRHNETE - MY VYROBÍME. Vaša Bellisamade.

Šťastné a Veselé 2021

Publikované 24. 12. 2021

Prajem Vám krásne, šťastné a najmä zdravé Veselé Vianoce nech si nájdete každý pod stromčekom svoj vytúžený šperk Bellisamade či oblečenie z www.ekostyle.sk Ďakujem všetkým zákazníkom za Vašu podporu, záujem o moju tvorbu šperkov, štýlové EKO outfity a hlavne ďakujem zato, že ľudia začínajú oveľa viac podporovať našu slovenskú tvorbu, slovenskú výrobu, svoje okolie, minimalizmus, ekologickejšie zmýšľanie a že nachádzame v sebe v týchto časoch konečne tie pravé hodnoty života. Ste SKVELÍ. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Darček pod vianočný stromček

Publikované 15. 12. 2021

Ako ako posledný darček tohtoročných Vianoc sme si pre Vás pripravili zľavu 5% NA NAŠOM WEBE www.bellisamade.sk na všetok tovar ODODNES AŽ DO KONCA ROKA 🎁 so zľavovým kódom VIANOCE2021 a užite si svoj nákup. ( zľavy sa nedajú kombinovať ) Vyberte si aj Vy svoj liečivý šperk a potešte seba či svojich blízkych kvalitným náramkom z liečivých kameňov. TEŠÍME SA NA VÁŠ VIANOČNÝ NÁKUP

Ku každej vianočnej objednávke

Publikované 01. 12. 2021

Od dnešného dňa prvého decembra až do VIANOC darček od Bellisamade 💝 - ľevandulové vrecúško do šatníka zo stránky www.ekostyle.sk alebo maska na pleť od Prírodná kozmetika a doplnky výživy Sanct Bernhard / www.naturonline.sk 💚 ku každej uskutočnenej objednávke. Vianoce sú jedna z najkrajších častí roka, kedy viacej myslíme na svojich blízkych a s radosťou ich obdarovávame a preto chceme týmto spôsobom obdarovať aj my Vás. VIANOCE SÚ UŽ ČOSKORO TU, preto nezabudnite obdarovať aj Vy svojich blízkych liečivým šperkom podľa znamenia zverokruhu alebo podľa vlastného výberu.

Už iba mesiac ...

Publikované 24. 11. 2021

Vianoce sa nezadržateľne blížia...už máte vybratý šperk pre svojich blízkych podľa znamenia zverokruhu ? Čo máte v pláne darovať svojim blízkym, aby si uchovali nielen krásnu spomienku, ale aj niečo hmotné, čo im bude Vianoce 2021 pripomínať? Máme pre Vás riešenie. Darujte aj Vy sebe či svojej rodine šperk z liečivých kameňov podľa svojich predstáv, znamenia zverokruhu či farby kameňa. Sme tu pre Vás, Vy navrhnete a my Vám vyrobíme šperk. Viac info o kameňoch nájdete v kategórii "Účinky kameňov" Všetky šperky sú vyrobené na Slovensku, ďakujeme za podporu.

EKO NOVINKA

Publikované 20. 11. 2021

Predstavujeme Vám PREDVIANOČNÚ EKOLOGICKÚ NOVINKU FĽAŠE EKOSTYLE na našom pridruženom webe www.ekostyle.sk

  • v každej fľaši je umiestnený prírodný kameň, nielen kvôli dizajnu, ale aj kvôli chuti vody a pripomienke toho, že sa treba napiť, začo Vám Vaše telo určite poďakuje

  • má ekologické spracovanie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu. Fľaše sú z tvrdeného skla a nehrdzavejúcej ocele, aby ste si mohli naplniť fľašu kedykoľvek a do nekonečna čo je šetrné aj ku Vám aj životnému prostrediu.

  • sú praktické a ľahko udržiavateľné, časti fľaše sú odskrutkovateľné čo uľahčuje aj čistenie fľaše. M...

AKCIA MESIACA

Publikované 09. 11. 2021

Sledujte stránku so zdravou kozmetikou a výživovými doplnkami https://www.facebook.com/naturonline1 alebo stránku s ručne robenými šperkami https://www.facebook.com/bellisamade a DOZVIETE SA VIAC o týchto úžasných maskách, ktoré máte možnosť získať ku každej objednávke šperku BELLISAMADE OD DNEŠNÉHO DŇA AŽ DO KONCA NOVEMBRA ZDARMA! MASKU na pleť značky SANCT BERNHARD získate k objednávke podľa vlastného výberu z rôznych druhov: revitalizačná maska, antistres maska, antiakné maska, hydratačná maska a ukľudňujúca maska... POZOR! Akcia platí iba do konca mesiaca. Ja som sa do týchto prírodných ma...

Poslali ste nám